Süper Lig

Trabzonspor’da kritik iki gün

Süper Lig lideri Trabzonspor için bugün ve yarın çok kritik iki gün. Çünkü futbolcuların tamamı koronavirüs testinden geçecek. “Fazla” bir sonuçla karşılaşılmadığı takdirde start tekrardan verilecek. Oyuncular çarşamba gününden itibaren idmanlara başlayacak. Tabii fakat önlemler altında. Tesislere teknik takım ve futbolcular dışarıya kimse alınmayacak. Giriş ve çıkışlarda dezenfektan kullanılacak. Futbolcular ve teknik takım ev ve tesis arası mekik dokuyacak.

 Lig oynanarak bitmeli
Ve sadece sonuçlar Trabzonspor açısından yok öteki kulüpler ve ligin gidişatı açısından da kayda değer. Eğer öteki kulüp oyuncularında da artı bir sonuç ile karşılaşılmazsa takımlar idmanlarına başlayacak. Bordo-mavili camiadaki beklenti ve önsezi, ligin 2-3 hafta içerisinde tekrardan başlayabilmesi ve başka bir senaryoya gerek duyulmadan maçların oynanarak sona erdirilmesi. Hatırlanacağı gibi başkan Ahmet Ağaoğlu, play-off gibi bir sistem ihtimalinin çok zor olduğunu söylemişti.

Boş durmuyor!
Trabzonspor’un hücumdaki en etkili ismi olan ve 39 maçta 25 golü ve 8 asisti bulunan Sörloth, bireysel olarak çalışmalarına evde devam ediyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı