Süper Lig

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ’ndan Jose Sosa açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan ekip kaptanı Jose Sosa ile aralarında parasal bir sorun olmadığını söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri ’nde, Pereira ’nın anlaşma uzatma töreninde, bordo-mavili takımda geleceği merakla beklenen takım kaptanı Jose Sosa hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, Sosa ile kesintisiz görüştüklerini belirterek, “Sosa ile kesintisiz görüşüyoruz. Kaptan ile şüphesiz aramızda parasal bir sorun söz konusu değil. Kendisinin karar atamak zorunda olduğu birkaç tane konu var. İleriye dönükte kariyerini nasıl şekillendireceği konusunda düşünceleri var. Bu da fazla kısa süre içerisinde netleşecek. Sosa muhakkak bizimle sürdürmek istiyor. Bu ifadelerimle sanırım, hakkında söylenen ve yapılan spekülasyonlara nokta koymuş olduk. Çünkü Sosa sadece bizim için bir futbolcu değil. Bu takımın kayda değer bir parçası, bu takımın kaptanı. Bu huzursuz süreçte Sosa, bizimle birlikte çok manâlı sorumluluklar aldı. Kaptanımızla herhangi bir sorunumuz değil. Camiamız ve taraftarlarımızın gönlü sıcacık olsun” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Trabzonspor, Joao Pereira ile bir yıllık yeni sözleşme imzaladı Trabzonspor, Joao Pereira ile bir takvim yeni kontrat imzaladı

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı