Süper Lig

TFF’den Terim ile Albayrak mesajı, Galatasaray’da istifa çağrısı

Galatasaray‘da teknik direktör Fatih Terim ve 2. başkan Abdurrahim Albayrak‘ın koronavirüs testlerinin artı çıkmasının peşinde, ligler Beşiktaş maçından önce ertelenmediği için tepki gösterilen TFF’den mesaj geldi.

Türkiye Futbol Federasyonuun mesajında Fatih Terim ve Albayrak’a geçmiş olsun dilekleri iletilirken, “Galatasaray Spor Kulübü’nün önce 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, sonra da Teknik Direktör Sayın Fatih Terim’in koronavirüs testlerinin fazla çıktığını büyük bir endişe ile öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak’a acele şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

GALATASARAY’DA İSTİFA ÇAĞRISI

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Fatih Terim’in testinin fazla çıkmasının peşinde TFF’ye istifa çağrısında bulundu.

Eşref Hamamcıoğlu paylaşımında, “Göz tarafından göre ve tüm uyarıları yok sayarak maçları ertelemeyen basiretsiz Federasyon Yöneticileri bu skandalın sorumlularıdırlar ve acilen gerekeni yapmalıdırlar.” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı