Süper Lig

Tayfun Korkut ’tan Fenerbahçe cevabı

Bundesliga’da Stuttgart’ın başında yer alan ve adı bir süredir Fenerbahçe ile anılan Tayfun Korkut konuyla ilgili yorumlama yaptı. 46 yaşındaki öğretmen sarı lacivertli kulüp ile ilgili herhangi bir spekülasyona yol açmak istemediğini belirtti.

Uzun süredir Almanya ’da manâlı kulüplerin başında tayin bölge ve son olarak Stuttgart ile Bundesliga ’da başarılı bir performans ortaya koyan Tayfun Korkut geleceği ile ilgili açıklamalar yaptı.

S Sport canlı yayınında merak edilenleri yanıtlayan Korkut hakkında meydana çıkan Fenerbahçe iddilarına da yanıt verdi. 46 yaşındaki çalıştırıcı “Türkiye ’de bir takım çalıştırmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Kulübün ve benim düşüncelerimin bir araya gelmesi lüzumlu. Onu sağlayabilirsek her şey olabilir” cevabını verdi.

‘FENERBAHÇE ’YE BÜYÜK SAYGIM VAR ’

Ersun Yanal ile yolların ayrılmasından sonradan adı önemli şekilde Fenerbahçe ile anılmaya başlayan Tayfun Korkut o iddialara şöyle cevap verdi; “Fenerbahçe ile görüşmedim. Teklif de almadım. Herhangi bir açıklama da yapmadım. Fenerbahçe camiasına aleyhinde büyük bir saygım var çünkü. Herhangi bir spekülasyona yol açmak istemediğim için bu konuda yorum yapmam dürüst olmaz”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı