Süper Lig

Tamer Tuna: “Biliyoruz ancak ligler yarın ertelenecek!”

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Süper Lig’in 26. haftasının kapanış maçında Sivasspor’la oynayacakları tesadüf öncesinde açıklamalarda bulundu.

Tuna’nın açıklamaları şu şekilde;

“BU IŞLEM İYİ YÖNETİLDİ”

“Özgün bir dönemden geçiyoruz. Futbolun taraftarsız olması, şu durumda oynamak çok can sıkıcı. Taraftar size sesinizle dokunuyor. Bu süreç iyi yönetildi. Sağlık bakanımız güven sağladı, tedbirler alındı, umarım bu bizimle de ilgili olur”

“HABER KANALINI DAHA FAZLA İZLİYORUZ”

“Birçok oyuncumuz gripten maça çıkamadı. Derhal koronavirüs dememek gerekli lakin bu süreci yaşadık. Biz taraftarla oynamak istiyoruz. Biz o sesi, enerjiyi istiyoruz. Futbol konuşmaktan öte tüm oyuncuların kulaklarını haberlere bizim de maçtan ziyade haber kanalı izlediğimiz bir dönemdeyiz.”

“BİLİYORUZ Kİ ARA VERİLECEK”

“Saygı duyuyoruz önlemler için, biliyoruz ki yarından sonra bu lige ara verilecek, yani biliyorum! Antrenmana gidiyoruz merhaba diyemiyoruz yan sandalyeye oturamıyor. Oyuncumuz Charles 14 gün karantinada kalacak. Herkesin görüşü değerlidir. Futbolun içinde kalmak istiyoruz”

“KEŞKE BİZDEN DE BİRKAÇ KİŞİYİ ÇAĞIRSALARDI”

“Dürüst tedbirler alındı. Alınan önlemlere hürmet duyuyoruz. Futbolla ilgili kararları alırken bizim aramızdan lütfen birkaç kişiyi çağırsalardı”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı