Süper Lig

Süper Lig için geri sayım başladı! Süper Lig ne zaman başlayacak?

Corona virüs salgını sebebiyle ara bahşedilen Süper Lig’de coşku kaldığı yerden devam edecek. Fikstürün kaldığı 27. haftadan itibaren oynanmaya başlayacak maçlar için program belirlenmiş oldu. Peki, Süper Lig ne vakit başlayacak?

Süper Lig ’de an be an şampiyonu belirlemeye gidilirken salgın nedeniyle sekteye uğramıştı. TFF göre belirlenen tarihlerde 18 takım baştan sahaya çıkacak.

Heyecanın doruğa çıktığı sezonun geri kalan haftaları aynı fikstüre kadar devam edecek. Peki Süper Lig ne vakit başlayacak? İşte maç programı ve Süper Lig fikstürü…

SÜPER LİG NE SÜRE BAŞLAYACAK?

Video konferans yoluyla gerçekleştirilen basın toplantısında Nihat Özdemir, şimdilik elde etmek kaydıyla, Süper Lig, TFF 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Acemi Ligler ’de (BAL) maçların 12-13-14 Haziran haftasında başlatma kararı alındığını duyurdu. Nihat Özdemir, liglerin 26 Temmuz tarihinde tamamlamayı düşündüklerini de belirtti.

MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

Süper Lig Cemil Sanatkâr Sezonu 27, 28, 29, 30 ve 31. hafta yarışma programları açıklandı. İlk hafta programı şu şekilde;

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı