Spor Haberleri

Süper Lig ekibinde futbolculara yurt dışı yasağı

Hes Kablo Kayserispor kulübü, futbolcularına yasak koydu. Sarı kırmızılı takımda yurt dışına çıkış yasaklandı.

Hes Kablo Kayserispor kulübü, Süper Lig maçlarının ileri bir tarihe ertelenmesi kararı üzerine futbolcularına izin verdi. 23 Mart tarihine dek izin yapacak olan sarı-kırmızılı teknik heyet ve futbolculara, yurt dışına çıkış yasağı getirildi.

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, yaptığı açıklamada, “Liglerin ertelenmesi kararı üzerine teknik heyet ve futbolcularımızın somut ve zihinsel olarak dinlenmeleri için izin verdik. Hepsi Kayseri ’de olacak ve evlerinde kalacak. Evde kal talimatına uyacak. Yurt dışına çıkış yasağı koyduk. Sadece Kayseri ’ye yakın bazı illerde ailesi, yakını bulunanlara kent dışına gidişine müsaade ediyoruz. 23 Mart gibi tekrardan topbaşı yaparak çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Mustafa Tokgöz, Gençlik ve Spor Bakanlığı ’nın aldığı askıya alma kararını yerinde bulduklarını ifade ederek, “Bu kararı bekliyorduk. Içten bir karar. Hiç bir tarama yapılmamıştı. Önemli bir risk vardı. teknik heyet ve futbolcularımızın izin dönüşünde bir bir virüs taraması yapılacak. Tesisler yine dezenfekte edilecek” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABER Rene Higuita`nın tarihi hatası `corona` uyarısı oldu: `Sana çıkma dendiyse çıkma!` Rene Higuita`nın tarihi hatası `corona` uyarısı oldu: `Sana çıkma dendiyse çıkma!`

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı