Süper Lig

SON DAKİKA | Trabzonspor ’dan birincil tanımlama!

Son dakika… UEFA’nın Trabzonspor’u Avrupa kupalarından 1 yıl men etmesinden daha sonra, bordo mavili ekipten ilk açıklama geldi.

UEFA ’nın Trabzonspor ’a verdiği 1 takvim men cezasının gerisinde bordo mavili ekibin devlete ait internet sitesinden yorumlama yapıldı.

İşte Trabzonspor ’un açıklaması…

UEFA bugün verdiği kararla birlikte daha önce kendileriyle imzalamış olduğumuz anlaşma anlaşmasına kulübümüzün uymadığı sonucuna varmıştır.

Karara saygılı olmakla birlikte, kulüp avukatlarımızla yapmış olduğumuz değerlendirmede laf konusu karara katılmadığımızı özellikle vurgulamak isteriz.

UEFA’nın kararına karşı 10 gün içerisinde İsviçre’deki Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) itiraz edeceğimizi kamuoyuna duyururuz.

Saygılarımızla.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | UEFA, Trabzonspor`a 1 yıl men cezası verdi! SON DAKİKA | UEFA, Trabzonspor`a 1 sene men cezası verdi!

AHMET AĞAOĞLU YARIN BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK

Yapılan UEFA açıklamasının ardından hem Trabzonspor ’dan bir mesaj daha yayınlandı. Yayınlanan mesajda ‘Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, UEFA’nın vermiş olduğu kararla ilgili olarak yarın saat 11.00’de bir açıklama yapacaktır. Başkanımızın açıklamaları devlete ait hesaplarımız üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. ’ denildi.

TRABZONSPOR KAR AÇIKLAMIŞTI

Bu sezon mali tablolarını geçtiğimiz günlerde duyuran Trabzonspor, 23 milyon lira kar açıklamış ve başkan Ahmet Ağaoğlu finansal olarak iyi yolda olduklarını vurgulamıştı.

Cezanın 2019 yılı parasal raporları sebebiyle verildiği ve bordo-mavililerin tüm dosyaları bir kez daha inceleyeceği bildirildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı