Futbol

Son dakika | Ronaldo İtalya ’ya dönmeyeceğini açıkladı!

Cristiano Ronaldo, ekip arkadaşı Rugani ’nin corona virüsü testinin fazla çıkması sonrası Portekiz ’den İtalya ’ya dönmeyeceğini Juventus ’a iletti.

Juventus Kulübü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ’nun corona virüsü sebebiyle İtalya ’ya dönmeyeceğini açıkladı…

Ülkesi Portekiz ’de yer alan dünyaca ünlü yıldız yaşanan corona tehlikesi sebebiyle memleketi Madeira ’da kalacağını açıkladı. Ronaldo ’nun corona virüsü ile ilgili gelişmeleri bekleyeceği ve gelecekte buna kadar karar vereceği öğrenildi. Ronaldo ’nun bu kararında ekip arkadaşı Daniele Rugani ’nin Kovid-19 testinin artı çıkmasının etkili olduğu belirtiliyor.

Yıldız oyuncu 2-0 kazanılan İnter maçından sonra 9 Mart ’ta hasta olan annesini ziyarete gitmek için Madiera ’ya gitmişti. Hem Portekizli yıldız bu ziyaretinde kız kardeşinin doğum gününü kutlamıştı.

3 GÜN İZİN VE ÖZEL UÇAK VERİLMİŞTİ…

İtalya ’nın tüm spor müsabakalarını askıya almasının gerisinde Ronaldo geri dönmeyeceği resmi olarak açıklamış oldu. Antre çıkışların sınırlı olduğu İtalya ’da Ronaldo ’ya Juventus göre özel bir uçakla birlikte 3 gün izin verilmişti. Portekizli yıldızın perşembe günü antrenmanda olması bekleniyordu oysa Rugani ’den gelen haber sonrası Ronaldo ülkeye dönmeme kararı aldı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı