Süper Lig

SON DAKİKA | Fenerbahçe ’de corona şoku! Antrenmanlar iptal…

Fenerbaheçe Kulübü, Samandıra Tesisleri’nde çalışan bir kişide corona virüsü çıktığını açıklarken bir diğer çalışanın ise belirsiz durumda olduğunu duyurdu. Yaşanan gelişmelerin ardındaki antrenmanlar iptal edildi

5 Mayıs ’ta tüm futbolcu, teknik ekip ve çalışanlara yaptığı corona virüsü testinin sonuçlarının arkasından Samandıra Tesisleri ’nde bir çalışanın fazla çıktığını açıkladı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada bir çalışanın da şüpheli durumda olduğu belirtilirken iki çalışanın yarın ikinci teste gireceği duyuruldu. öte taraftan takımın yarın yapacağı antrenman iptal edildi.

İşte Fenerbahçe ’den yapılan tanımlama;

Kulübümüz kadar Samandıra Can Bartu Tesislerimizde 5 Mayıs Salı günü tüm futbolcu, teknik takım ve çalışanlarımıza Covid-19 tanı testi yapılmıştır.

Yapılan bu ilk testlerin elimize bu akşam ulaşan sonuçlarına kadar Samandıra çalışanlarımızdan birinin sonucu fazla saptama edilmiş, bir öteki çalışanımız da kararsız durumdadır. İki çalışanımızın da sağlık durumu detaylı takibe küskün, yarın ikinci teste gireceklerdir.

Bu durum neticesinde, takımımızın yarın yapacağı antrenman iptal edilmiştir.

Konu hakkında gelişmeler epeyce kulübümüz kadar bitmiş bilgilendirme yapılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

İLGİLİ HABER Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den açıklama ve 4 kritik soru! Liglerin devam kararına Fenerbahçe`den izah etme ve 4 kritik soru!

EZELİ RAKİPLERDEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI!

Beşiktaş ve Trabzonspor sarı lacivertli ekibe geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Kıymetli Fenerbahçe Ailesi,

Bir çalışanınızda Covid-19 testinin pozitif çıktığını diğer çalışanınızda virüse dair belirtiler olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, çalışanlarınızın kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. pic.twitter.com/xNP5hj0dAP

— Trabzonspor Kulübü #EvdeKal (@Trabzonspor) May 7, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı