Basketbol

Son dakika! Fenerbahçe Beko corona virüsü paniği yaşıyor

Fenerbahçe, bugün erken saatlerde yaptığı devlete ait izah etme ile basketbol takımında yapılan rutin kontroller sırasında bir takım oyuncular ve yönetimle ilgili kadro çalışanlarında corona virüsü belirtilerine rastlandığını açıkladı.

Fenerbahçe Beko için yapılan izah etme şöyle:

“Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bir takım oyuncularımız ile yönetimle ilgili kadro çalışanlarımızda yeni alıcı Corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır. 

Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte afiyet heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız ayrıntılı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir. 

Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır”

Son 14 günde iki rakip!

Fenerbahçe Beko, son 14 jurnal süreçte Basketbol Süper Ligi’nde 8 Mart’ta Beşiktaş Sompo Sigorta ile deplasmanda oynamış. 15 Mart’ta ise seyircisiz mücadelede TOFAŞ’ı davetli etmişti.

İlgili Haberler

Beşiktaş Basketbol Takımı’nda corona virüsü kontrolü

Fenerbahçe’de yaşanan gelişmeler sonrası Sarı-Lacivertliler’e sürece ilişkin destek mesajları gelmeye başladı.

Anadolu Efes

Trabzonspor

“Sevgili Fenerbahçe Ailesi,

Oyuncularınızın ve yönetimsel kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci dinç bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1241307504358850562

Ergin Ataman

“Çok zinde oyuncular ve idari kadroya sahipler, onlarla daha EuroLeague’de final oynayacağız. Ümit ediyorum ki test pozitif çıkmaz. Fazla çıkması halinde zeka en kısa sürede bunu atlatacaklarına eminim”

Türkiye Basketbol Federasyonu

Galatasaray

“Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve yönetimsel personelinin ayrıntılı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

https://twitter.com/GalatasaraySK/status/1241313447289204736

Beşiktaş

“Basketbol takımınızdaki bir takım oyuncularınız ve yönetimle ilgili kadronuzda Covid–19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağınıza içten inanıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

https://twitter.com/Besiktas/status/1241314508804689921

Turkish Airlines EuroLeague

https://twitter.com/EuroLeague/status/1241323805034909696

Ufuk Sarıca

“Fenerbahçe Basketbol takımındaki dostlarımıza, sporcu kardeşlerimize ve yönetimsel bölümde çalışan arkadaşlarımıza geçmiş olsun…Umarım ayrıntılı tarama sonuçları iyi çıkar ve bu nahoş dönem kısa sürede atlatılır.. EvdeKal”

https://twitter.com/UfukSarica15/status/1241323573421256705

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı