Süper Lig

Son dakika | Fahrettin Koca açıkladı! ‘Liglerin devamı TFF ’nin kararı… ’

Sağlık Durumu Bakanı Dr. Fahrettin Koca TFF Başkanı Nihat Özdemir ile bugün yapılan toplantının peşinde bir paylaşım yaptı. Koca liglerin devamının federasyonun kendi kararı olacağını iletti.

Corona virüsü pandemisi nedeniyle Süper Lig, TFF 1-2. Lig ve bütün alt liglere ara verilmesinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu ve Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca bugün bir araya geldi. Açıklanan ‘Futbola Dönüş Önerge Protokolü ’nün ardındaki bütün liglerde dönüş için hazırlık yapan ve tarih belirlemeye çalışan TFF ’de başkan Nihat Özdemir görüşlerini elde etmek üzere Afiyet Bakanı Fahrettin Koca ile buluşma yaptı.

‘FEDERASYONUN KENDİ İRADESİ ’

Bütün kamuoyunun merak ettiği toplantının gerisinde tanımlama Fahrettin Koca ’dan geldi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Koca, ”TFF Başkanı Sn. Nihat Özdemir’le bugün bir röportaj yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun bir takım kurallarının değiştiğini görebilen futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

TFF YÖNETİM KURULU TOPLANIYOR

Bilim Kurulu ’nun da görüşünün alındığı görüşme sonrası TFF Yönetim Kurulu yarın sabah saat 10.00 ’da bir görüşme gerçekleştirme kararı aldı. Bu toplantının peşinde TFF Başkanı Nihat Özemir ’in bir izah etme yapacağı ifade edildi.

TFF Başkanı Sn. Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta bundan böyle oyunun bir takım kurallarının değiştiğini görebilen futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum. pic.twitter.com/IujZibANEY

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) May 5, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı