Süper Lig

Son dakika | Beşiktaş Ümraniye ’de idmanlara başladı

Corona virüsü salgını sonrası ligleri ara verilmesi nedeniyle çalışmalarını bir süredir evinde sürdüren Beşiktaş futbol takımı Nevzat Demir Tesisleri’ne döndü…

ALİ AYDIN/ SÖZCÜ   Süper Lig ’in corona virüsü nedeniyle tatil edilmesinin ardındaki çalışmalarına bir fazla sporcu gibi evden aralıksız Beşiktaşlı futbolcular tesislere döndü… Hazırlanan programlar doğrultusunda kişisel antrenmanlarını sürdüren futbolcuların, Nevzat Demir Tesisleri’nde antrenman yapabileceği belirtildi. Uzun süredir kapalı olan tesislerin kapıları bugün itibari ile açıldı. Tesislerde egzersiz isteğinin oyuncular kadar geldiği ve kaptan Burak Yılmaz yoluyla yönetime iletildiği öğrenildi. Tesislerde idman yapmak isteyen futbolcular bugün itibari ile çalışmalarına başlayabilecekler.

BURAK, ATİBA, LJAJİC DE KATILDI

Siyah beyazlılarda bugün gerçekleştirilen antrenmanda Burak Yılmaz, Ljajic, Atiba ve Umut Nayir gibi isimler kondisyoner Stepanov ve yardımcı antrenör Çağdaş Atan ile birlikte ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Ancak idmanlar alışılmış olduğumuz şekilde bütün takım halinde gerçekleştirilmeyecek. Özel araçlarıyla tesislere gelecek futbolcular için 4 ’erli 2 grup halinde her gün 8 oyuncu ismi alınacak. sonradan futbolcular ufak gruplara ayrılarak; sosyal mesafe kuralından taviz vermeden sahaya çıkıp çalışacaklar.

Önlemler çerçevesinde tesislerdeki çalışan sayısı da minimumda tutulmaya özen gösteriliyor. Uzun süredir kapalı olan tesislerin kapıları bugün itibari ile açıldı. İsteyen futbolcular idmanlarını Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirebilecek.

ÜLKELERİNDEN DÖNEN OYUNCULAR BİREYSEL ÇALIŞACAK

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın da yer alacağı antrenmanlar, 4’erli 2 grup halinde her gün 8 oyuncunun katılacağı şekilde planlandı. Antrenmanlar sırasında tesislerde eksik sayıda personel futbolculara eşlik edeceği öğrenildi. Ülkelerine dönen yabancı oyuncular, antrenmanlarını kişisel olarak sürdürecek.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı