Süper Lig

Sivassporlu Emre Kılınç ’tan Galatasaray açıklaması!

Sezon sonu takımı ile olan sözleşmesi sona erecek olan Sivasspor’un başarılı ismi Emre Kılınç geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Sivasspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Kılınç, gazeteci Haldun Domaç ’a sosyal ağ üzerinden özel bir görüşme verdi ve geleceği ile ilgili çok kayda değer açıklamalarda bulundu. Emre Kılınç’ın menajeri Yücel Özbudak ise, “Teknik olarak daha sezon bitmedi ama önümüzü bakmak için bazı kararları erkenden elde etmek gerekli. Tek anlatmak istediğim şey, Emre gelecek sezon Sivas’ta forma giymeyecek.” dedi.

İşte Emre Kılınç ’ın açıklamaları…

“Boluspor ’da oynarken Galatasaray ile anlaşılmıştı. Galatasaray, Türkiye ’nin en büyük kulübü. Ben de benim için ne hoş, giderim dedim. Birkaç gün sonra kulübe gittim sözleşmeyi feshetmeye, ‘Başkan vazgeçti ’ dediler. ‘Nasıl vazgeçti ’ dedim, ‘Seni Gençlerbirliği ’ne sattık. ’ dediler. Bütün içeriği ne, bilmiyorum. Para ve kiralık oyuncular vardı, nasıl olursa olsun ondan olmadı. Başkanımız da üstüne ekstra para istemiş herhalde son anda. Son anda başkan vazgeçti.

O zamanlar Sneijder ve Drogba gibi isimler oynuyordu. Ben bu duyguyu o vakit yaşayamadım. Şayet şans bulamayacaktım. Şu lahza en içten vakit. Dobra Dobra bildirmek icabında, Galatasaray içimde hep bir uktedir. Her insanın bir çocukluk gerçek dışı var. Şu an aktarma olacağım takımı net açıklayamam, ahlak olarak dürüst olmaz.

Bu sezon en çok Galatasaray maçında zorlandık. Kendimizi aciz gibi hissettik, inanılmazlardı.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı