GalatasaraySüper Lig

Sivasspor ’dan açıklama: ‘Galatasaray ile uzlaşma ihtimali yok ’

Süper Lig ekiplerinden Sivasspor’un İdari Menajeri Oray Baykal, Galatasaray’a transfer olacağı söylenen Mert Hakan Yandaş’ın geleceği hakkında konuştu.

Sivasspor ’un İdari Menajeri Oray Baykal, ismi Galatasaray ile anılan Mert Hakan Yandaş ’ın geleceği hakkında konuştu. Süper Lig ’de maçlarında devam etmesi kararını değerlendiren Baykal, Radyospor ’a özel direktifler yaptı.

Doğaüstü bir durumdan geçildiğini söyleyen Baykal, “Zor bir karardı. Ülkenin geçirdiği zorlu sürç hepimizi yordu ancak biz futbolu özledik. Bir lahza önce sahaya inip bu ligi bitirmek istiyoruz ama besbelli gerçekler de var. TFF ’nin açıkladığı kararlar çerçevesinde hazırlıklarımızı yapacağız. Başkanın açıklamasından 10 bambaşka devamlılık olduğunu anladık. Deplasmanlara gitmek fazla zor çünkü uçakların durumu belli yok. İyileşme sürecinde alınan kararlarla birlikte biz de sizinle beraber öğreneceğiz kararları. Fazla mucizevi bir durumdan geçiyoruz. Bu kararlara saygı duyarak oynayacağız çünkü yapacağımız başka bir şey yok”ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY ’LA UZLAŞMA İHTİMALİ YOK”

ÖTE YANDAN 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Mert Hakan Yandaş ’ın Galatasaray ’a transfer olacağı iddialarını yanıtlayan Baykal, şu ifadeleri kullandı:

“Mert Hakan ’ın Galatasaray ’la anlaşma ihtimaliyok. Bu ahlak olarak dürüst yok. Biz kazanan olursak oyuncular bizimle devam edebilir. Bu oyuncuların tek istedikleri ligi en iyi yerde son vermek. Biz oyunculara bunları soruyoruz. Değil o kadar bir şey demekten kendileri sıkıldılar. TFF kurallarında bu yazılmış. Oyuncular sözleşmeleri bitmeden uzlaşma yapamazlar. Oyuncularımızın motivasyonunda bir eksilme yok. Ulusal Ekip hedefleri var. Oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı