Süper Lig

Sivasspor ’da takıma corona virüsü testi yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu ’nun (TFF) yayımladığı ‘Futbola Geri Dönüş Teklif Protokolü’ zarfında Süper Lig takımlarından DG Sivasspor futbolcularına ve teknik heyete corona virüs testi yapıldı.

Demir Grup Sivasspor ’da tüm futbolcular ve teknik heyet ve kulüp personeline corona virüsü testi yapıldı. Test sonuçları kesin olduğunda açıklanacak.

Lige verilen corona virüsü arasının peşinde, başlangıç tarihinin 12 haziran olarak belirlenmesiyle bitmiş çalışmalara başlayan kırmızı-beyazlılara bugün tesislerde deneme yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu ’nun (TFF) yayımladığı ‘Futbola Geri Dönüş Önerge Protokolü ’ zarfında A ekip futbolcuları ve teknik heyet koronavirüs testine tabi tutuldu. Sivas İl Sağlık Durumu Müdürlüğü ’nden Vali Lütfullah Alim Tesisleri ’ne gelen ekip; tüm A ekip futbolcular, teknik heyet, yönetimsel kadro, yardım ekibi, tesisler ve stadyumda görevli olan personele yeni müşteri koronavirüs (Kovid-19) testi uygulandı. Test sonuçları muhakkak olduktan sonra açıklama yapılacağı duyuruldu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı