Süper Lig

Sivasspor ’da Hakan Arslan sakatlığından nedeniyle 8 hafta yok

Sivasspor’un 31 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu Hakan Arslan, sağ dizindeki menisküs hasarı sebebiyle ameliyat oldu. Hakan’ın 8 hafta sahalardan uzakta kalması bekleniyor.

Sivasspor’un 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Hakan Arslan, sağ dizindeki menisküs hasarı nedeniyle ameliyat oldu. Hakan ’ın 8 hafta sahalardan uzakta kalacağı belirtildi.

Sivasspor ’un resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Sezon içerisinde sağ dizinde akıcı birikmesi ve sızı şikâyeti olan futbolcumuz Hakan Arslan ’a menisküs hasarı tanısı konulmuş ve tedavisi başlanarak korona virüs pandemisi sürecine değin antrenmanlara ve müsabakalara devam etmesi sağlanmıştır.

İLGİLİ HABER Rıza Çalımbay`dan Sivasspor`un 53. yılına özel mesaj Rıza Çalımbay`dan Sivasspor`un 53. yılına özel mesaj

Fakat pandemi yalıtım döneminde kişisel çalışmalarına sürekli sürekli oyuncumuzun dizindeki şikayetleri artmaya başladı ve sıhhat ekibimizce yapılan kontrollerde dizindeki hasarının arttığı görüldü. Oyuncumuza cerrahi müdahale yapılmasına karar verildi.

Hakan Arslan, bugün sabahleyin saatlerinde Kayseri Acıbadem Hastanesinde Prof. Dr. Sinan Karaoğlu göre sağ dizindeki menisküs hasarı sebebiyle ameliyat edildi. Oyuncumuzun 8 hafta daha sonra müsabakaya hazır hale gelmesini planlanmaktadır.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı