Süper Lig

Serkan Asan, Alexander Sörloth ’un isteğini kırmadı

Trabzonspor’un altyapısından yetişen Serkan Asan, takımın golcü oyuncusu Alexander Sörloth’ün, kendisinden beklediği bölgesel yemek yapma isteğini kırmayarak mutfağa girdi ve lahana yemeği yaptı.

Trabzonspor ’un altyapısından yetişen Serkan Asan, karantina günlerini Trabzon ’un Düzköy İlçesindeki evlerinde geçiriyor. Bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Alexander Sörloth ’ün, Serkan Asan ’dan ‘geleneksek bir Türk yemeği bakmak istiyorum ’ sözleri üzerine takım arkadaşını kırmayan genç oyuncu mutfağa girerek lahana yemeği, mısır ekmeği ve turşu kavurması yaptı. Genç oyuncu her ne kadar mutfakta yalnız olduğunu iddia etse de ablasından ve annesinden yardım aldı.

Daha fazla yaylayı sevdiğini gösteren Serkan Asan, “Burası daha sessiz ve sakin olduğu için buradayım. Keza ailemde burda. Onların yanına gelip birlikte zaman geçirmeyi çok seviyorum. ben yaylayı daha fazla seçim ediyorum”dedi. Elinden geldiğince bölgesel yemekler yapmaya çalıştığını belirten Serkan Asan, pası kendisi gibi kanat oyuncusu olan ekip arkadaşı Filip Novak attı.

#EvdeKal #SerkanAsan @Vestel’le #MutfakPasları pic.twitter.com/CwsrJWRL2k

— Trabzonspor Kulübü #EvdeKal (@Trabzonspor) April 12, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı