BeşiktaşSüper Lig

Sergen Yalçın: “Türkiye, hemen dünyanın en güvenli yeri “

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray ile seyircisiz oynanan ve 0-0 eşitlik ile sona eren maçın arkasında konuştu.

İKİ TARAFI DA HOŞNUT DEĞİL

“İki tarafı da memnun etmeyen bir sonuç! Biz de istiyorduk, iyi mücadele ettik. Seyir zevki veren bir maç olmadı, iki taraf da birbirini iyi çalışmış, biz de önlemlerimizi aldık, Galatasaray da önlemlerini aldı. Fena bir maçtı, berabere bitti; böyle maçlar oynanıyor, fazla fazla söyleyecek bir şey değil”

TÜRKİYE ŞU ANDA EN GÜVENLİ ÜLKE

“Bizim oyuncularımız perşembe günü bir toplantı yaptı. Tanıdık Olmayan futbolcular koronavirüsten dolayı çekiniyor ancak dünyanın diğer ülkelerine baktığınız zaman Türkiye şimdi en tehlikesiz yer. Kulüp doktorumuz da oyuncularımıza bu durumu anlattı. İster istemez bu oluşan atmosferden dolayı etkileniyor. Seyircinin olmadığı bir maçta fazla daha hareketli bir maç olacağını zaten beklemiyorduk. Mutlu değiliz, mutsuz değiliz lakin kendimce hiç kimse mutlu yok”

BİRAZ ABARTIYORUZ

Koronavirüs salgınının azıcık abartıldığını vurgulayan Sergen Yalçın, “Oyunculara doktorlar aracılığıyla dünyanın korona konusunda en iyi ülkesindesiniz, kendi ülkenizden daha sağlıklı bir yerdesiniz’ dedik. Azıcık abartıyoruz gibi geliyor bana. Sağlık Bakanlığı , devletimiz mükemmel çalışıyor” dedi.

ŞAMPİYONLUK UMUTLARIMIZ ZATEN AZDI

“Bizim şampiyonluk umutlarımız bu maçta azalmadı, zaten azdı. Bu ayrım kapanır mı, zor bir ihtimal. Hepsini kazanırsak nerede bitiririz bilemiyorum ama rakiplerin fikstürüne ve bizimkine bakınca, sözde daha yukarıda bitireceğiz gibi ligi.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı