Süper Lig

Sergen Yalçın raporu verdi: “Atan ve tutan iyi olacak”

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, yeni sezon transfer çalışmaları doğrultusunda yönetime verdiği raporda iki bölgeye bilhassa hassasiyet gösterilmesini istedi.

Bilhassa forvet ve kaleci konusundaki fikirleri hala sabit olan başarılı teknik adam, benzer şekilde stoper ve ön libero konusunda da ilk ilk kez söylediklerinin peşinde olduğunu yineledi.

İlk günden beri, “İyi bir takımın atanı ve tutanı mükemmel olmalı” diyen Sergen Yalçın, yönetimden iyi bir kaleci ve canice sahasında yakaladı mı elbette gole çevirecek bir forvet istiyor. Sergen Yalçın’a kadar, kaleci ve forvetin yanı sıra oyun aklı olacak 10 numarada riske girmemek gerekiyor. Sergen için Elneny’nin yerine alınacak oyuncuyla, Vida’nın yerine gelecek stoper; yazdığı listede bulunan 10-15 oyuncu arasından seçilebilir.

TELEKONFERANS TOPLANTISI YAPILACAK

Beşiktaş’ta liglerin tatil edilmesi, Sergen Yalçın’ın aktarma raporunu yönetime erken vermesini sağladı. Başarılı teknik adam daha önce hazırladığı listeyi ulusal maç arasından sonra yönetime sunacaktı.

Sergen Hoca, aktarma raporunu Başkan Ahmet Nur Çebi ile transferden sorumlu yöneticiler Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları ile paylaştı. Sergen Öğretmen’nın raporu üzerinden yönetiminin bir çalışma yapacağı ve yarın telekonferans yöntemiyle kulübün en tepesindeki 4 ismin bu raporu değerlendireceği bir buluşma yapılacağı öğrenildi.

 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı