Süper Lig

Sergen Yalçın: İntihar gibi olur!

Sosyal medyada bir canlı yayına katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, futbol ve siyah-beyazlı kulübün gündemiyle ilgili açıklamalar yaptı. Yalçın, dün SÖZCÜ’nün okurlarıyla paylaştığı ve Süper Lig’in her tarafta, hangi şartlar başlayacağına dair haber için de açıklama yaptı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, sosyal medya üzerinden katıldığı bir yayında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bir arkadaşıyla birlikte internet üzerinden sohbet eden Yalçın, liglerin Haziran ayında başlayıp Antalya ’da oynanacak olması ihtimalini de yorumladı.

Siyah-beyazlı takımın teknik patronunu yaptığı talimatlar şöyle;

“daima yeni gelen hocalar, geldikleri takımda farklılık yaratırlar. Fazla baskı şartlarda çalıştım. Mutlaka farklılık yaratmak gerekiyor. Beşiktaş ’a geldikten daha sonra bir takım şeyler toparlandı. Oyunlar daha iyi olmaya başladı. Oyuncular, daha özgüvenli ve önde oynamaya başladı. Bir Takım oyuncularımızı bambaşka pozisyonlarda kullanmaya başladık. Taraftarımız ve camiamız, takımın önde oynamasını istiyordu. Tribüne gelen taraftarı memnun etme etmemiz gerekiyor. İnsanlar para veriyor ve tribüne geliyor. Ancak Korona geldi ve ortalık toz duman oldu. Sağlık Durumu Bakanlığı mükemmel çalışıyor. İnşallah kısa sürede toparlanırız ve hayat eski haline döner.”

İLGİLİ HABER İşte Süper Lig için acil eylem planı! Futbolu yeniden başlatacak kararlar... İşte Süper Lig için acil eylem planı! Futbolu tekrar başlatacak kararlar…

“O DÖNEMLER LİG OYNAMAK ÇOK SAĞLIKSIZ”

“Haziran ’ın sonunda Antalya ve Alanya ’da maç oynamak intihar gibi olur. Taraftarsız futbol olmaz. Taraftar gelsin de protesto etsin. Biz ona da razıyız. Alanya ’da o dönemlerde lig oynamak için çok sağlığa zararlı bir yer. Orası olmaz.”

“Talisca gibi bir oyuncuyu kim istemez? Her şey bizim elimizde yok. Herkes birilerini almamızı istiyor. O işler öyle basit yok. Herkes bunu bilsin.”

“Dorukhan ile ilgili yazılan her şey sağlıklı yok”

“Oyuncularımız çok özverili davranıyor. Hepimiz bundan memnunuz. Dorukhan iyileşti. Korona gelmeden önce 2-3 haftalık sakatlık durumu kalmıştı. Futbol oynayacak seviyeye geldi. Dorukhan ile ilgili yazılan her şey dinç yok.”

“Yakın arkadaşlarımla görüşüyorum. Onlarla oturuyorum. Rutin bir yaşam yaşıyoruz. Korona hayatın ne değin kayda değer ve değerli olduğunu bizlere gösterdi.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı