Süper Lig

Sergen Yalçın ’ın 50 yıldızı!

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın yönetimindeki teknik heyet ve çözümleme ekibiyle birlikte hem bonservisi elinde ayrıca de maaş yükü getirmeyecek oyunculardan oluşan 50 kişilik bir havuz belirlendi. Takımda kalacak isimler netleşince yönetimle karar verilecek.

Yeni sezonda yola maliyeti düşük oyuncularla devam etmek isteyen Beşiktaş, transferdeki yol haritasını çizdi. Kadroyu kurarken birincil akıl maliyet/performans oranı olacak. Verim alınacak oyuncuların düşük maliyetli olmasına da bakılacak. Bu kapsamda Teknik Direktör Sergen Yalçın ve analiz ekibi, geniş ayrıntılı bir liste hazırladı. Dünya çapında geniş bir havuzu tarayan Yalçın, listesini 50 oyuncuya indirdi.

Siyah-beyazlı kurmaylar, takımdaki indirim talebinin sonuca ulaşmasını bekliyor. Gidecek ve kalacaklara kadar bu futbolcuların isimleri yönetime sunulacak. Listedeki oyuncuların tamamına yakını bonservissiz. Ücret yükü de idareli şartlara uyacak. Sezonun bitmesiyle alternatifli transfer listesine son şekli verilecek. Bu Nedenle ayrıca şampiyonluğa oynayacak ayrıca de kulübe külfet getirmeyecek bir kadro oluşturulacak.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı