Süper Lig

Semih Özsoy’dan teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, yeni teknik direktör arayışlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“FAYDALI OLACAK İSİMLE ANLAŞACAĞIZ”

Semih Özsoy yaptığı açıklamada “Teknik direktör konusunda fazla seçiciyiz. Bu konunun ne değin ciddi oluğunu biliyoruz. Uzun vadeli bir hocayla uzlaşma çabası içerisindeyiz. Fenerbahçe’ye en yararlı olacak isimle anlaşacağız. Yerli veya yabancı teknik adam diye bir ayrımımız yok. Fenerbahçe’yi ve Türkiye’nin gerçeklerini iyi bilen bir öğretmen olması bizim en manâlı kriterimiz. Türkiye’de diğer bir futbol oynanıyor. Buna da vakıf bir ad olması kriterimizdir.” dedi.

“ABDULLAH AVCI AKLIMIZDA YOK”

Basında adı geçen ve Fenerbahçe Kulübünün kendisiyle hiçbir röportaj yapılmadığını duyurduğu teknik direktör Abdullah Avcı hakkında Semih Özsoy, “Abdullah Avcı’yla hiç görüşmedik. Aklımızda olan bir isim değil.” açıklamasını yaptı.

KONYASPOR MAÇINA KİM ÇIKACAK?

İttifak Holding Konyaspor maçında da takımın başında antrenör Zeki Murat Göle’nin bulunacağını aktaran Özsoy, “Bununla Birlikte camiamızın deneyimli ismi Volkan Demirel kendisine yardım veriyor. Bunun yanı sıra daha önce olduğu gibi takım kaptanımız Emre Belözoğlu da sorumluluk alıyor. Bu maçta tekrar Zeki öğretmen idaresinde takımımız sahada olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı