Süper Lig

Selçuk İnan’dan Fatih Terim’e: “Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük”

Galatasaray Futbol Takımı kaptanı Selçuk İnan, koronavirüs salgını ve bu salgına yakalanan teknik direktörü Fatih Terim için bir mesaj paylaştı.

Galatasaray Kulübü’nün devlete ait twitter hesabından yayınlanan mesajda İnan, Abdürrahim Albayrak ve eşine, hocası Fatih Terim’e ve hastalıkla mücadele eden tüm insanlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Selçuk İnan’ın mesajı şu şekilde;

Öncelikle dünyayı etkisi altına alan ve yeryüzündeki bütün insanların üzüntü dolu günler yaşamasına niçin olan salgın hastalığın en kısa zamanda etkisini yitirmesini, bu hastalıkla çaba eden herkesin olabildiğince seri bir şekilde eski sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Liglerin ertelenme kararının verildiği Perşembe gününden bu yanlamasına takım hâlinde evlerimizde kalarak afiyet ekibimiz kadar bizlere aktarılan tavsiyeleri harfıyen yerine getiriyoruz.

Maalesef bu süreçte ilk olarak Ikinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve sevgili eşi Şükran Albayrak’ın kendilerine uygulanan deneme sonuçlarının fazla çıktığını öğrendik. Yıllardır bizimle birlikte kader birliği yapan, her daim her ihtiyacımızı fedakârca karşılamaya çalışan Abdurrahim Abi’mizin ve eşinin her tarafta, güzel günlerde bizimle birlikte olacağına inancım ebedi.

Kendisiyle, ailesiyle her gün iletişim hâlindeyim. Umuyorum, en kısa zamanda eskisinden de enerjik bir şekilde sağlığına kavuşacak.

Ayrıca biliyorum fakat; bir ülkeye katiyen vazgeçmemeyı, her şartta uğraş etmeyi ve kuvvetli kalmayı öğreten Fatih Hoca’mız da, şu lahza yüzleştiği zorluğun üstesinden gelecek.

Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük; daima beraberdik. Bunu da geride bırakacağız, biliyorum. Şimdi, sizin enerjik olmanızın ve bize verdiğiniz öğütleri gerçeğe dönüştürmenizin zamanı.

Bizler, sevdikleriniz ve tüm sevenleriniz sizi bekliyoruz. Bilin fakat; biz daima sizinleyiz, dualarımız sizinle.

SELÇUK İNAN
GALATASARAY FUTBOL A TAKIM KAPTANI

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı