Canlı

Seattle Sounders – Portland Timbers maçı CANLI İZLE (23.10.2020)

ABD MLS Ligi’nde 2020 sezonu heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Seattle Sounders ile Portland Timbers arasındaki mücadele olacak. 23 Ekim 2020 günü oynanacak Seattle Sounders – Portland Timbers maçının başlangıç saati TSİ 05:30 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki Seattle Sounders – Portland Timbers maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi Seattle Sounders ile Portland Timbers arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Seattle Sounders Portland Timbers maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, Seattle Sounders ile Portland Timbers arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Seattle Sounders Portland Timbers maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Seattle Sounders Portland Timbers maçı izle, Seattle Sounders Portland Timbers maçı canlı izle, Seattle Sounders Portland Timbers canlı izle, Seattle Sounders Portland Timbers maçı izle, Seattle Sounders Portland Timbers canlı yayın, Seattle Sounders Portland Timbers canlı periscope, Seattle Sounders Portland Timbers kaçak izle, Seattle Sounders Portland Timbers maçını canlı yayın, Seattle Sounders Portland Timbers maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca ABD MLS Ligi maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Seattle Sounders Portland Timbers canlı yayın bilgileri…

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye’den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı