Süper Lig

Salih Uçan: Adıma besteler yazıldığı günleri özlüyorum

Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor’da forma giyen Salih Uçan karantina günlerinde evden canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor ’da forma giyen eski Fenerbahçeli oyuncu Salih Uçan, NTV ’de katıldığı canlı yayında kayda değer açıklamalarda bulundu.

derhal Alanyaspor forması giyen Salih, “Fenerbahçe ’ye gelişim büyük yankı uyandırmıştı. Cümbür Cemaat beni el üstünde tutuyordu. 19 yaşımdaydım ve tribünler bana besteler yapmıştı. O günleri özlüyorum.

‘HAZİRAN ’DA BAŞLAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ’

Evde film ve dizi izleyerek vakit geçiriyoruz. Bazen arkadaşlarla Pubg oynuyoruz. İlk 1 hafta dinlendim zaten sonradan kulüp bir takım ekipmanlar yolladı programlar yapmaya başladı. Bu durumun 1 ay daha süreceğini düşünüyorum. Haziran ’da açılmak birazcık zor gibi gözüküyor bence.

İlk 11 ’de başladığım hiçbir maçı kaybetmedim. 9 maçı kazanmışız bunu konuşuyoruz. Benim bu yaşıma dek çektiğim en büyük zorluklar oynamadığım dönemlerdi. Her oynadığım dönemi iyi geçirdim. Buca ’da oynadığım dönem Fenerbahçe ’ye aktarma oldum. Orada oynadıktan daha sonra Roma ’ya transfer oldu.

İnsanlar şunu düşünüyor; Salih Roma ’ya gitti üst seviye kayda değer isimlerle bir arada bulundu ama çalışmadı, öğrenemedi. Böyle bir şey yok. Sen sahaya çıkmazsan, zaman almazsan ve oynayamazsan bu kayıp olur. Roma ’da futbol olarak kayıp yaşamış olabilirim fakat hayatım için kayda değer kazanımlar elde ettim” ifadelerini kullandı.

26 yaşındaki orta saha oyuncusu, “Öbür kulüplerle kiralık olarak oynadım lakin umduğumu bulamadım. Ne vakit ancak Alanyaspor ’a transferim gerçekleşti. Erol Bulut hocamla kendimi buldum” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı