Süper Lig

Rizespor’da Abarhoun belirsizliği…

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’da geçtiğimiz hafta midesinde başlayan sancı sonrasında Rize’de yapılan tetkiklerin ardındaki tedavisi için İstanbul’a gönderilen Abarhoun’un takıma geri döneceği zamanın belirsizliği sürüyor.

Yeşil-mavili kulüpten yapılan açıklamada, oyuncunun tedavisinin İstanbul’da devam ettiği ve oyuncunun bir müddet sahalarda olamayacağı belirtildi. öte taraftan, Abarhoun’un sezonu kapatma durumunun da olabileceği bilgisine ulaşıldı.

Keza Çaykur Rizespor, Abarhoun’un sıhhat hakkında yaşanan data kirliliğini ortadan kaldırmak için kulübün devlete ait internet sitesi üzerinden bir açıklamada bulundu. Çaykur Rizespor Sıhhat İşlerinden Sorumluluk Sahibi Idare Heyeti Üyesi Prof. Dr. Hasan Türüt imzalı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

04 Mart 2020 SON DAKİKA | Süper Lig`de 25. hafta hakemleri kesin oldu! Son dakika… Süper Lig`de 25. hafta maçlarını yönetecek hakemler belirlenmiş oldu. İlgili Haberi Oku

“Basın Bildirisi

Sporcumuz Mohamed Abarhoun kısa bir süre önce geçirmiş olduğu mide rahatsızlığı nedeniyle, önce Rize’de tetkik edilmeye başlanmış, akabinde İstanbul Acıbadem hastanesine gönderilmiştir.

Şu aşamada muayene işlemleri sürmektedir. böylece bir süre aramızda olmayacaktır.

En kısa zamanda aramıza dönmesini umduğumuz sporcu kardeşimize bu süreçte, Sayın Başkanımız Hasan Kartal ve tüm yönetim kurulu üyeleri daima yanında olacağı mesajını bildirmiştir. Tetkik aşamasında sporcu kardeşimize şahsen sportif direktörümüz Sayın Yılmaz Bal refakat etmektedir.

Sporcumuz Mohamed Abarhoun’un bu süreci en kısa sürede atlatacağını umuyor ve sporcumuza Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Anekdot: Sosyal medyada yer alan iddialar şu aşamada bilgi kirliliği boyutundadır!

Prof. Dr. Hasan TÜRÜT

Idare Heyeti Üyesi

Sağlık İşleri Sorumlusu”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı