Süper Lig

Prosinecki sıkıntılı

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, corona virüsü salgını gölgesinde maçlara hazırlanmanın zor bir koşul olduğunu ifade etti.

Süper Lig ’in 26 haftalık bölümünü 18. sırada tamamlayan Hes Kablo Kayserispor, çalışmalarını sürdürüyor. Tesislerde Teknik Direktör Robert Prosinecki nezaretinde çalışan sarı-kırmızılı futbolcular, 12 Haziran ’da başlayacak maçlar için form tutmaya çalışıyor.

Futbolcularını maça hazır ayla getirmenin corona virüsü salgınının devam ettiği şu günlerde son derece şiddet olduğunu dile getiren Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, “Elbette işimizi yapıyoruz. Ama sağlık durumu, futbolun ötesinde bir şart. Tüm tedbirleri alarak çalışıyoruz. Ama rahat değiliz. Rahatsızlık var. Herkesin psikolojisi benzer olmayabilir. Zor bir süreç yaşanıyor” dedi.

Hırvat teknik adam, “Dilerim bu virüs salgını bir lahza önce biter. Eskisi gibi olmasa da yaşam normale dönebilir. Avrupa ’da da futbol yeniden başlıyor. Türkiye ’de de Futbol Federasyonu bir karar aldı. Bu karara uymamız gerekiyor. Afiyet tedbirleri altında işimizi en iyi şekilde yapıp maçlara hazırlanacağız. Şimdilik bunu yapıyoruz” cümleleri kurdu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı