Canlı

Oklahoma City Thunder – Washington Wizards maçı CANLI İZLE (09.08.2020 NBA yayını) 

Dünya basketbolunun zirvesi NBA’de 2020-2021 sezonunun heyecanı sürüyor. Bu geceki maçta Oklahoma City Thunder ile Washington Wizards karşı karşıya geliyor. Oklahoma City Thunder – Washington Wizards maçı 9 Ağustos 2020 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:30 olarak belirledi. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Sporseverler, Oklahoma City Thunder ile Washington Wizards arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Oklahoma City Thunder – Washington Wizards maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Oklahoma City Thunder Washington Wizards maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Oklahoma City Thunder Washington Wizards maçı izle, Oklahoma City Thunder Washington Wizards canlı izle, Oklahoma City Thunder Washington Wizards izle netspor, Oklahoma City Thunder Washington Wizards maçı izle justin tv, Oklahoma City Thunder Washington Wizards canlı yayın, Oklahoma City Thunder Washington Wizards canlı periscope, Oklahoma City Thunder Washington Wizards kaçak izle, Oklahoma City Thunder Washington Wizards izle canlı, Oklahoma City Thunder Washington Wizards maçını canlı izle, Oklahoma City Thunder Washington Wizards maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Karşılaşmayı Türkiye’deki NBA TV yayınlayacak. NBA TV, Türkiye’de Digitürk, D-Smart, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarında bulunuyor. NBA TV’yi izleyebilmeniz için bu platformlardaki ilgili spor paketine üye olmanız gerekiyor. Dolayısıyla bu maçı ve NBA TV’yi ücretsiz ve şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı