Süper Lig

Okan Buruk: ‘Trabzonspor ve Galatasaray ’a göre avantajlıyız ’

Medipol Başakşehir ‘in tecrübeli teknik patronu Okan Buruk, sosyal ağ üzerinden katıldığı programda manâlı açıklamalara bulundu. Buruk , Vista ve İrfan Can’ın transferleri ile ilgili ‘Daha çoktan İrfan Can Kahveci ve Visca konusunda yazılmaya başladı. Spor basını burada basit kaçıyor. acilen kimsede para değil zaten.’ dedi.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, gazeteci Haldun Domaç ’ın sosyal ağ üzerinden yaptığı programın konuğu oldu. Buruk üstünlük yarışı, transfer ve futbol gündemine dair konuştu.

İşte Okan Buruk ’un açıklamaları…

“GALATASARAY VE TRABZONSPOR ’UN MAÇLARI DAHA ZORLAMA”

Fikstüre tarafından Trabzonspor ve Galatasaray ’ın maçları daha güç. Emrindeki ligde her şey sahada ortaya çıkıyor. Her ekip dinç, cümbür cemaat herkesi yenebilecek durumda. Basit maç, kuvvet maç diye fark gözetmek istemiyorum. En canlı örnek Fenerbahçe ’yi söyleyebiliriz. Bize karşı oynadıkları maçtan sonradan 2-0 ’lık galibiyetten sonradan açık ara şampiyon olacak yorumları oldu. Ondan daha sonra düşüş oldu. Her şey sahada belirlenmiş oluyor. Ancak yan fikstüre bakılırsa Trabzonspor ve Galatasaray ’a tarafından avantajlıyız. Trabzonspor ’un deplasman sayısı fazla. Galatasaray ’ın aynı şekilde engebeli maçları var. Bu haftalarda hedefim aşağı yukarı bu sıralamalarda olmaktı.

“VISCA VE İRFAN CAN KAHVECİ ’NİN TRANSFERLERİ”

Kadrosunda yer alan yıldız futbolcuların transferi hakkında da konuşan tecrübeli adam ‘Daha şimdiden İrfan Can Kahveci ve Visca konusunda yazılmaya başladı. Spor basını burada basit kaçıyor. hemen kimsede para yok zaten. ’ dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı