Süper Lig

Oğuzhan Özyakup indirimle dönüyor!

Feyenoord ’a kiralanan Oğuzhan Özyakup, siyah-beyazlı kulüple yola devam etmeyi kafasına koydu. Yıldız oyuncu, ücretini azaltıp tekrar takımın bankosu olmak istiyor

FEDA döneminin simgesiydi. Arsenal’dan 2012’de transfer edildiğinde öyle eksik tanınan Oğuzhan Özyakup, kulübün simgesi haline gelen FEDA döneminde ‘gençlere yatırım’ politikasının birincil adımlarından oldu. tekrar tekrar yaşanan iki şampiyonlukta önemli performans belirten Ozzy, son dönemde tribünlerle yaşadığı polemiklerle gündeme geldi, son olarak da Hollanda ekiplerinden Feyenoord’a kiralandı. Bundan Böyle 27 yaşına gelen yıldız futbolcu, yeni bir adım için kararını verdi.

KESİN KARARINI VERDİ

Oğuzhan, Feyenoord ile devam etmeyi düşünmediğini, bu kulüpten öneri gelse bile Beşiktaş’a dönmek istediğini yönetime iletti. Milli oyuncu, ikinci FEDA dönemi olarak görülen Beşiktaş’taki yeni yapılanmanın da simgesi olmaya aday. Çünkü yıldız futbolcu, indirime hazırlandığını yakın çevresiyle paylaştı. 2 milyon Euro’yu aşan takvim ücretini düşürecek Oğuzhan Özyakup, yeni sezonda siyah-beyazlıların tekrar en kayda değer parçalarından biri olmayı planlıyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı