Basketbol

NBA League Pass artık ücretsiz! NBA League Passe nasıl kayıt

Yeni alıcı Corona Virüsü sebebiyle belirsiz şekilde ara verilen NBA ’den izleyicileri sevindiren haber geldi! NBA ’in Youtube ’u olarak tanıdık League Pass uygulaması 22 Nisan ’a dek ücretsiz olarak kullanılabilecek. Basketbol severler bu başvuru formu sayesinde, 2019-202 sezonundaki bütün maçların tam versiyonlarını ve en özel anlarını seyredebilecekleri gibi, bunun yanısıra herzamanki maçları ve içerik arşivlerini izleme fırsatına sahip olabilecekler.

NBA LEAGUE PASS HANGİ PLATFORMLARDA VAR?

Covid-19 salgınına alınan önlemler dolayısıyla insanları evde kalmaya cesaretlendirmek nedeniyle yapılan bu kullanım ise bilhassa Amerika ’da büyük beğeni topladı ve öteki uygulamalara örnek olması namına kampanya başlatıldı. League Pass ’e bilgisayarın yanı sıra, iphone, android, ipad, playstation ve Xbox platformlarının NBA uygulamalarından da erişebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ NBA League Pass aboneliği nasıl açılır?

Üyelik bedeli normalde 479 TL olan bu hizmete kredi kartı bilgilerinizi vermeden bedava bir şekilde siz de ulaşabilirsiniz. Peki nasıl? Bu sorunun yanıtı ise oldukça kolay:

Bilgisayarınızdaki tarayıcınızdan nba.com adresine gidin.

Sağ üstteki “Nba League Pass Free 7-Day Trial” sekmesine yani 30 gün ücretsiz erişime tıklayın.

Açılan 30 Day Free Access yani 30 gün ücretsiz erişim sayfasında start free preview butonuna tıklayın.

Açılacak olan sayfada Türkçe Hesap Oluşturun sayfası gelecek, siz de buraya bilgilerinizi girin.

Açılan Sayfada ise WATCH30 adlı promosyon kodunu kullanın.

Sayfanın altındaki bayrak direği butonuna tıklayın

Ve son olarak açılan sayfada dilerseniz telefon numaranızı girin ve başvuru formu için bağlantıyı SMS olarak alın ve bütün uygulamalardan bu bedava platforma erişim sağlayın.

Corona Virüs salgını nedeniyle olasılıkla minimum 1 ay her tarafında NBA karşılaşmalarından mahrum kalacağız. Ondan nedeniyle bu başvuru formu doğruca basketbol heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı