Süper Lig

Mustafa Reşit Akçay: Oynamak istemeyen oyuncularımız var

Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, oyuncularından Pazdan’ın kendisine ulaştığını ve ‘Yönetimle görüşelim, para almayalım ve antrenmanlara çıkmayalım’ dediğini açıkladı.

MKE Ankaragücü´nde bugün başlaması beklenen antrenmanlar, futbolculardan gelen istek üstüne 11 Mayıs Pazartesi gününe kadar ertelendi. Başkent ekibinde yöneticiler, teknik takım, futbolcular ve kulüp çalışanlarına dün 4´erli gruplar halinde corona virüsü testi yapılmış, takımın tecrübeli isimlerinden Ricardo Faty ’nin test sonucu artı çıkmıştı.

Deneyimli futbolcunun, hastaneye kaldırılmasının ardındaki başkent ekibinde bugün başlaması gereken antrenmanlara da bir zaman daha ara verildi.

‘FRİKİKTE BARAJ NASIL KURULACAK? ’

Son koşul ile ilgili BeinSports ’a değerlendirmelerde yer alan Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay çarpıcı talimat yaptı. Futbolcuların oynamak istemediğini belirten Akçay, ”Ligle ilgili hangi karar alınırsa alınsın biz kabul ederiz. Krizi fırsata çevirebiliriz. Altyapılara daha pozitif tartı vererek borçlanmayı ortadan kaldıran bir anlama ortaya çıkarılabilir. Lakin bizim işimiz çok temaslı bir iş. Frikik olduğunda baraj nasıl kurulacak? Oynamak istemeyen oyuncularımız var. İsim vereyim Pazdan bugün bana ulaştı ve ‘yönetimle görüşelim, para almayalım ve antrenmanlara çıkmayalım” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Ankaragücü pozitif vaka sonrası idmanlara ara verdi Ankaragücü fazla vaka sonrası idmanlara ara verdi

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı