Süper Lig

Mustafa Cengiz’den Tümer Metin’e tepki

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Beşiktaş derbisinin ardından Süper Lig’in seyircisiz oynanmasına tepki göstermesiyle ilgili tanımlama yapan Tümer Metin’e başlangıçta Merve Terim karşı çıktı. Merve Terim’in arkasında Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Tümer Metin’e gönderme yaptı.

Merve Terim, Tümer Metin’in “Fatih hocanın açıklamalarını şaşkınlıkla dinledim. Aslolan Galatasaray olduğu için böyle konuştu sanıyorum. Hayatta diğer değerler olmadığı için böyle değerlendirdi diye düşünüyorum. Çok şaşırdım.” sözlerine “acilen apaçık yeterince önemli bir sıhhat var mı sizin için?” diyerek yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise “Futbol yorumcularının sözlerini bana hatırlatmayın, ben kliplerini izledim, bu ayıp bir şey. Ağzımı parçalamak istemiyorum. Devletimizin kanalında, bazı şeyler görüyorum, görünce kanalı değiştiriyorum. Güvenilmez, lakayit şeyler… Hocamıza saldırıyorlar, bana da saldırıyorlar. Bana saldırabilirler, Fatih Hoca’ya yapılan bu ayıp. Abdurrahim Bey’e de yapıldı. Testim fazla çıksa, mutlu olacaklar var. Bu virüsü neredeyse Galatasaray’ın ve benim yaydığımı düşünüyorlar.” açıklamasını yaptı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı