Süper Lig

Mustafa Cengiz taburcu edildi: ‘Komadan çıktığımdan beri her şey denetleme altında ’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 7 Mayıs’ta geçirdiği ameliyatın gerisinde tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Çıkarken konuşan Başkan Cengiz, iyi olduğunu belirterek, komadan çıktığından itibaren her şeyin teftiş aşağıda olduğunu söyledi.

Galatasaray ’da Başkan Mustafa Cengiz ’den iyi haber geldi. Cengiz, kilo kaybı ve halsizlik nedeniyle hastaneye kaldırılmış, 7 Mayıs ’ta da başarılı bir beyin ameliyatın peşinde hastanede çare sürecini geçirmişti.

Başkan Cengiz, bugün kaldığı hastaneden taburcu edildi. Mustafa Cengiz taburcu edilirken yanında İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da yer aldı.

Hastaneden ayrılırken konuşan Başkan Mustafa Cengiz, durumunun iyi olduğunu belirterek, “Komadan çıktığım andan itibaren her şey denetim altında. Doktorum Uğur beye teşekkürler” dedi.

Uğur Türe: ‘Beyin sapında bir adet ve beyincikte üç adet tümör vardı, tamamını çıkardık ’

Mustafa Cengiz ’in sağlık durumu ile ilgili konuşan Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Beyin ve Asap Cerrahisi Prof. Dr. Uğur Türe, “Gördüğünüz gibi başkan çok iyi durumda. Geçen hafta engebeli bir ameliyat geçirdik. 3 adet beyincikte ve beyin sapında bitki örtüsü vardı. Ayrıntılarıyla çıkardık. durumda. Evine dinlenmeye gidiyor. Bundan sonradan kemoterapi süreci var. Bu gidişle bunları en iyi şekilde atlatacağını eminim. Basit ameliyat yok. Bu birazcık daha zordu. Gördüğünüz çok iyi durumda. Nazar değmesin. durumda. Bir tek sıkıntımız oldu. Uyanır, uyanmaz Galatasaray yönetim kurulu ile toplanmaya başladı. Her gün görüşme yaptı. Onu yasakladım. Başkanın bu değin iyi moralinin olaması sağlığına en büyük destek. durumda. İnşallah böyle gidecek” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Futbol Takımı`nda bir personelde corona virüsü tespit edildi Galatasaray Futbol Takımı`nda bir personelde corona virüsü tespit edildi

Abdurrahim Albayrak: ‘Başkanımız, gözlerini açtığı andan itibaren defalarca ‘Galatasaray ’ dedi ’

Doktor Uğur Türe ve ekibine teşekkür eden Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Mutlu ayrılıyoruz. Başkanımız yürüye yürüye, Galatasaray ’a yakışan bir şekilde arabasına bindi, gitti. Fazla mutluyuz. Başkanımız evinde istirahate çekildi. Gözlerini açtığı andan itibaren daima ‘Galatasaray ’ dedi. En minik sorunlarını bize anlattı. Çözmeye çalıştı, çözdü. Uğur hocam müsade verdi. Maskelerimizi takıp, uzakta mesafeden yaptık” şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da Galatasaray camiasına müjdeler olsun diyerek, “Bundan daha sonra el birliği ile idare olarak Galatasaray için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı