Süper Lig

Mustafa Cengiz: Kulüpten yapılan açıklamalarda bizzat onayım vardır

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün resmi hesaplarından yayılanan tüm açıklamalarda şahsen bilgisi ve onayı olduğunu söyledi.

Geçirdiği hastalık nedeniyle ameliyat olan ve başarılı geçen ameliyatın gerisinde istirahate geçen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaptı.

Cengiz, sağlığının el verdiği kadarıyla ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcıları ile birlikte çalışmalara ara vermeden devam ettiğini söylerken, devlete ait siteden ilgili konulara ilişkin açıklamalar yapıldığını kaydetti.

Mustafa Cengiz, yapılan açıklamalarda bana kalırsa onayının olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı: “Değerli kamuoyu, 07.05.2020 tarihinde geçirdiğim operasyonun arkasında sağlığım el verdiği dek İkinci Başkanım ve Başkan Yardımcılarım başta elde etmek üzere ilgili mesai arkadaşlarımla birlikte Galatasarayımızın sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalara ara verilmeksizin devam edilmiş ve bu süreçte finansal raporlar da hazırlanarak sonuçlandırılmıştır. Bilindiği gibi gerektiği takdirde de resmi sitemizden ilgili konulara ilişkin direktifler yapılmıştır. Kulübümüz resmi mecralarında yayınlanan bütün açıklamalarda bana kalırsa bilgim, katkım ve nihayetinde onayım vardır. Galatasaray Spor Kulübü gibi 115 takvim bir geçmişe sahip kurumsal bir yapıda zaten aksi de düşünülemez.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı