Süper Lig

Muslera ve Burak Yılmaz koronavirüse aldırmadı

Süper Lig’de Galatasaray evinde Beşiktaş’ı konuk etti. Koronavirüs önlemleri zarfında seyircisiz oynanan karşılşamada Burak Yılmaz’ın yaptığı hareket gözkerden kaçmadı.

Maç öncesinde Galatasaray ve Beşiktaş takımları birbirlerini kutladı. İlk olarak Fatih Terim, eski öğrencisi ve derhal meslektaşı olan Sergen Yalçın’ın yanında gitti.

Ardından Burak Yılmaz eski hocası Terim’le hasret giderdi. Beşiktaş’ta Gökhan Gönül, Caner Erkin gibi isimler tecrübeli teknik adamla selamlaşan diğer isimler oldu.

Beşiktaş’ın forveti Burak Yılmaz ve Galatasaray’ın yıldızı Muslera, koronavirüs önlemlerine aldırış etmedi.

Deneyimli forvet maç öncesinde hem hakemlerin elini sıktı ayrıca de Muslera’ya sarıldı. Öteki futbolcular el sıkışmaya yanaşmasa da Burak’ın tavrı dikkatlerden kaçmadı.

Her şey gürültüsüz
Derbinin birincil düdüğüyle beraber ortaya acayip bir manzara çıktı. Tribünlerde taraftar olmaması nedeniyle daha önce bilinmez anlar yaşandı.Hem futbolcuların sesleri hem teknik heyetlerin sesleri birbirlerine karıştı.

Başkanlar bağlı yana
İki kulüp başkanı maçı protokolde beraber izledi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi alt yanlamasına oturdu. Maç öncesi de Beşiktaş cephesi ağırlandı ve arkadaş canlısı görüntüler yaşandı. Koronavirüs sebebiyle selamlaşma konusunda espriler yapıldı.

Isıtıcı tepkisi
Galatasaray-Beşiktaş derbisinde statta yer alan ısıtıcılar çalıştırılmadı. Taraftarların olduğu maçlarda yakılan ısıtıcılar bu sefer sönüktü.Ancak basın mensuplarının olduğu tribünde güç anlar yaşandı. Soğuk bir havada oynanan derbide bu koşul tepki çekti. Maç 0-0 eşitlikle sona erdi

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı