Süper Lig

Muslera ve Belhanda ’dan şartlı evet!

Galatasaray’da Selçuk İnan dıştan indirime yanaşan olmadı. Muslera ile Belhanda ise “Kontrat uzatırsanız indirim yaparız” yanıtını verdi. Muslera ’ya yeni öneri kapıda…

Idareli sıkıntıları eksilmek için arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetiminin önündeki en manâlı seçeneklerden biri ücret indirimi. Teknik kadro ile birlikte 60 milyon Euro’yu aşan ücret bütçesini revize etmeye çalışan sarı-kırmızılılar, büyük düş kırıklığına uğradı. Selçuk İnan açık havada hiçbir futbolcu ‘feda’ya yanaşmadı. Takımın en maliyetli ismi Radamel Falcao indirimi kabul etmedi. Fernando Muslera ve Younes Belhanda’nın ise ‘koşullara bağlı evet’ dediği ortaya çıktı.

BELHANDA YOLCU

Uruguaylu kaptan ile Faslı orta saha oyuncusunun menajerlerinin yönetime “Anlaşma uzatırsanız indirim yaparız” yanıtını verdiği öğrenildi. Kulüpten sızan bilgilere tarafından Galatasaray, kontratı Haziran 2021’de sona erecek Muslera’ya yeni anlaşma sunacak. Anlaşma sonu Haziran 2021 olan Belhanda’nın ise satılması gündemde olduğu için önerge yapılmayacak. Faslı 10 numaranın 4-5 milyon Euro gibi bir bonservis bedeliyle satılması planlanıyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı