Basketbol

Michael Jordan ve Muhammed Ali belgeselleri ne vakit, saat kaçta,

TRT’nin “Konut Hayat Dolu” sloganıyla hayata geçirilen yayınlama akışında, sporseverlere dünyaya nam salmış sporcuların belgesellerinden, unutulmaz maçlar sunulacak. Dünyaya nam salmış sporcularının belgesellerinden, unutulmaz maçlar TRT Spor ekranından izleyici ile buluşacak.

Michael Jordan belgeseli ne süre, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

Dünyanın en ünlü sporcularından biri olan Michael Jordan ’ın kariyerindeki bilinmeyenler, merak edilenler ve çok daha fazlasının anlatıldığı “Michael Jordan Rides The Bus” belgeseli ile sporseverler Jordan ’ı birazcık daha yakından tanıyacak. 2010 yapımı belgeselde babasının öldürülmesiyle sarsılan Jordan ’ın kariyerinin zirvesindeyken profesyonel basketbolu bırakıp beyzbola başlamasının nedenleri keşfedilecek.

Michael Jordan Rides The Bus belgeseli 11 Nisan Cumartesi saat 12.00 ’de TRT Spor ’da.

Muhammed Ali belgeseli ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

74 yaşında hayata gözlerini yuman efsane boksör Muhammed Ali ’nin 2 Ekim 1980’de Larry Holmes ile yaptığı unvan maçının hikayesini ekranlara geliyor. 2009 yapımı belgeselde boksu bıraktıktan iki sene sonra Larry Holmes’un karşısına dünya şampiyonluğu unvanını dördüncü kez için meydana çıkan Ali ’nin kariyeri ele alınıyor. Spor hayatı dışarıda da kendini milyonlara sevdiren Muhammed Ali ’nin hayatını anlatan belgesel, izleyicileri neşelendirici bir yolculuğa çıkarıyor.

Muhammed Ali ve Larry belgeseli 12 Nisan Pazar saat 12.00 ’de TRT Spor ’da.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı