Futbol

Merih Demiral’ın koronavirüs testi sonuçlandı!

Koronavirüs, İtalya ’da önemli bir tahribat oluşturdu. Serie A ’da Juventus forması giyen milli futbolcumuz Merih Demiral ’ın durumu merak konusu oldu. Merih Demiral ’ın koronavirüs testi sonucu emin oldu mu? İşte yanıtı…

Juventus ’ta koronavirüs testi yapıldı

Juventus ekibinde Blaise Matuidi ve Daniele Rugani ’nin COVID-19 testleri artı çıkmıştı. İtalyan ekibinde tüm oyuncular ve teknik heyete test uygulandı.

Merih Demiral ’ın test sonucu pak

Beklenen müjdeli haber geldi. Juventus ’ta oynayan Merih Demiral ’ın testi negatif çıktı. Ayrıca başka bir futbolcuya koronavirüs bulaşmadığı açıklama edildi.

Cuadrado ’dan dikkat çeken yorumlama

Cuadrado ’dan dikkat çeken açıklama

giderken Juventus takımında oynayan Kolombiyalı oyuncu Juan Cuadrado sakinliklerini koruduklarını ancak; kuvvet günler geçirdiklerini açıklama etti.

Cuadrado: “İnsanlar bu zorlama durumu hafife almamalı”

Cuadrado, “Matuidi ve Rugani ’nin durumu iyi. Hükümetin tavsiyelerini uyguluyoruz. İnsanlar bu baskı durumu hafife almamalı. İtalya ’da şart mükemmel yok lakin sakinliğimizi gözetmek durumundayız” diye konuştu.

Merih Demiral sosyal medyadan açıklama yapmıştı

Merih Demiral, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Koronavirüs sebebiyle kulübümüz tedbir amaçlı bazı kararlar aldı. Bu yüzden ben de çalışmalarıma bir zaman evimde devam edeceğim. Sağlığım gayet iyi ve panik oluşturacak bir koşul değil. Desteklerini iletenlere teşekkür ederim. Lütfen sizler de zorunlu tedbirleri alın” demişti. ( DIŞ HABER)

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı