Biyografi

Melisa Emirbayer Kimdir?

Melisa Emirbayer Survivor 2019 yarışması için aday gösterilen isimler arasında yer almaktadır. Hakkında ise kısa sürede bir çok soru merak konusu olmuştur. Kimdir? nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu, eğitim ve kısaca hayatı biyografisi.

1995 doğumlu Melisa Emirbayer aslen İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk dönemi hiperaktif olarak geçtiği için henüz 7 yaşında iken ailesi tarafından yüzme sporuna gönderilmiştir. Yüzme dalında gösterdiği başarı neticesinde Türkiye’nin en önemli kulüplerinden olan Galatasaray ve Fenerbahçe gibi önemli takımlarda yer almıştır. Ayrıca Milli takım adına da yarışmalar da yer alan Melisa Emirbayer, günümüze kadar bir çok kez Türkiye şampiyonluğu kazanmış, rekorlar kıran isim olmuştur.

Yapabilirmisin kelimesinin kendi hayatında yer almadığını, açlık vb. hiç bir zorluğun kendisi için sorun teşkil etmeyeceğini belirtmiştir. Ayrıca yarışmasının Türkiye ve Yunanistan arasında olmasınında kendisini daha fazla heyecanlandırıp hırslandırdığını dile getirmiştir. İnatçı, azimli, hırslı, başarılı ve mücadeleci bir yapıya sahiptir, hiç bir zaman kolay kazanmadım, zoru başarmaya gidiyorum diyerek sözlerini noktalamıştır.

Başarılı sporcu’nun boyu 1.77 cm, kilosu ise 58’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı