Süper Lig

Max Kruse: “Türkiye’de hiçbir beceriksiz değil”

Fenerbahçe’de koronavirüsüne yakalandığı konuşulan oysa pozitif meydana çıkan ilk testinin arkasından yapılan son testlerinin negatif çıktığı öğrenilen Max Kruse, dün ilk önce canlı yayında konuştu.

Ülkesi Almanya’da eski bir futbolcu Benjamin Adrion’un kurucusu olduğu ve Afrika ülkesi Uganda’ya pak su için su filitresi temin etmek adına Viva Con Agua adlı yardım kuruluşuna takviye olan Kruse, sosyal ağ hesabından spiker Janin Ullmann’la bir söyleşi yaptı.

Programda bir ara gitardaki hünerlerini de sergileyen Kruse, “Su, Uganda için son derece önemli ve her zaman buna takviye vermeye çalışıyorum. Salgın nedeniyle bütün dünya sıkıntılı bir süreç geçiriyor. Daha önce dükkanları veya meslek yerleri olan ırk, derhal ise her şeylerini kaybediyorlar. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum. Zamanım doğal olarak evde geçiyor” dedi.

‘Türkiye’de her şey var’

“İyiyim çünkü bu yüzden spor aletleriyle vakit geçirebiliyor, idmanlarıma devam edebiliyorum” diyen Kruse, “Türkçe olarak bazı şeyler de konuşabiliyor, siparişlerimi verebiliyorum. Burada koşullar gayet iyi. Almanya’da şu lahza tuvalet kağıdı konusunda çılgın bir durum yaşanıyor. Ancak Türkiye’de marketlerde hiçbir eksik bulunmuyor” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı