Futbol

Martin Linnes ’in eşi Elisabeth Haugen: ‘Norveç ’e gitmek istiyorum fakat… ’

Martin Linnes’in eşi Elisabeth Haugen bireysel Instagram hesabından bir soru-cevap yaptı. “Türkiye’de güvende misiniz” sorusuna “şu anda Avrupa’da hiçbir ülke güvenli değil. Norveç’e, evime gitmek istiyorum lakin bunun nedeni Norveç’in daha güvenli olması yok. Benim ailem Norveç’te ve onların yanına olup, eğer hasta olurlarsa onlara yardımcı olmak istiyorum” yanıtını veren Haugen, Türkiye’de mutlu olduklarının da altını çizdi.

Galatasaray ’ın Norveçli oyuncusu Martin Linnes ’in eşi Elisabeth Haugen, bireysel Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle bir soru-cevap videosu yaptı. Haugen, corona virüsü testi artı meydana çıkan Abdurrahim Albayrak hakkında, “Abdurrahim Albayrak için aldığımız haber, fazla fena bir haber. Umarım o ve eşi bir lahza önce sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun diyorum” ifadelerini kullanırken ülkesine dönmek istediğini de söyledi.

Haugen, “Türkiye ’de güvende misiniz” sorusuna “şimdi Avrupa ’da hiçbir ülke tehlikesiz değil. Norveç ’e, evime gitmek istiyorum lakin bunun nedeni Norveç ’in daha güvenli olması yok. Benim ailem Norveç ’te ve onların yanında olup, eğer hasta olurlarsa onlara yardımcı olmak istiyorum. Keza ülkende haberleri peşine düşüp takip etmek daha basit” yanıtını verdi.

‘HASTA OLURSAK… ’

“Türkiye ’de mutlu musun” sorusuna “Evet, mutluyuz” yanıtını veren Haugen, “Norveçli olduğumuzdan, ülkemizde olmayı istememiz de bizim hakkımız. Eğer hasta olursak bana ve Martin ’e ne olacağı konusunda da endişeliyim. Çocuklarımıza kim bakacak böyle bir durumda” dedi.

İLGİLİ HABER Corona virüsüne yakalanan Abdurrahim Albayrak`tan ilk açıklama Corona virüsüne yakalanan Abdurrahim Albayrak`tan birincil tanımlama

“Neyse, eğer bu işi ciddiye alırsak, herhangi bir ülkenin fazla uzun bir süre futbol oynayabileceğini düşünmüyorum” diyen Haugen, “Norveç hükümeti, tüm vatandaşlarına yardım ediyor evlerine gelmesi için. Bu yüzden uçuşlar var fakat yalnızca evine dönmek isteyen insanlara uçak var” ifadelerini kullandı.

‘MARTIN BENİ MOTİVE EDİYOR ’

Çocuklarla eğlenceli aktiviteler yaptıklarını ve spor yaptıklarını söyleyen Haugen “Martin her gün ahenkli olarak spor yapıyor. Ben de 4-5 defa yapıyorum. Ara Sıra futbol oynuyoruz, bazen kardiyo yapıyoruz. Martin beni motive ediyor ve antrenman hakkında fazla şey biliyor. Çocuklarımızla eğlenceli şeyler yapıyoruz birlikte. Odaklandığımız konu, çocuklarımızla olabildiğince iyi ilgilenmek” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı