Süper Lig

Marcelo Guedes, Beşiktaş’a geri dönebilir!

Beşiktaş’ta Marcelo Guedes sesleri baştan yükselmeye başladı. Lyon’da taraftarlarla yaşadığı olay sonrasında takımdan ayrılma kararı alan Marcelo için Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Siyah-beyazlı formayı unutmayan Brezilyalı için idare Fransız ekibinin emin kararını bekliyor. Fransız basını, Lyon’un sezon sonunda Marcelo’nun Beşiktaş’a dönmesine izin vereceğini iddia etti.

2021 sonunda sözleşmesi bittiğinde 34 yaşında olacak Brezilyalı stoperden son sezonunda para kazanmak isteyen Lyon’un, sezon sonunda da önerge gelirse değerlendireceğini iddia edildi.

BUZLAR HALEN ÇÖZÜLMEDİ

Marcelo Guedes sezon içinde Lyon taraftarıyla ciddi biçimde kapışmıştı. Protesto edilen Brezilyalı futbolcu, tribünlere orta parmağını göstermişti. Lyon taraftarı da bu hareketin arkasında Marcelo’nun eşini kasıt bölge bir pankart hazırlamıştı. İpler kopma noktasına dek geldikten sonradan bu sorun Lyon yönetimi tarafından dondurulmuştu. Oysa buzların basit basit çözülmeyeceği bilindiğinden Lyon yönetimi sezon sonunda Marcelo’nun gidişine huzur sağlayacak. Beşiktaş yönetimi bu transfere olumlu bakarken, son kararı ise teknik direktör Sergen Yalçın’ın vereceği açıklama edildi.

BAĞINI HİÇ KOPARMADI

Marcelo’nun eşi Tatiene Guedes, Fransa’ya gittiklerinden beri Beşiktaş ile bağlarını hiç koparmadı. İnstagram üzerinden çoğu kez Beşiktaşlı taraftarla sohbet ediyor. Türkiye ile ilgil bir çok paylaşım yapıyor.

YALNIZCA BEŞİKTAŞ!

Daha önce verdiği röportajda, “Bir gün Türkiye’ye dönersem, yalnizca Beşiktaş’ta oynarım” diyen deneyimli savunma oyuncusu için siyah-beyazlı taraftarlar, ‘Come to Beşiktaş’ mesajları atmaya devam ediyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı