Süper Lig

Koronavirüs salgını, Beşiktaş’ın planlarını bozdu

Uzun süredir parasal krizde olan Beşiktaş’ta bağış kampanyası çıkış yollarından biri olarak görülüyordu. 250 milyon TL’lik kasıt konulan söz konusu organizasyonun çalışmaları da 2 aydır sürüyordu. Oysa Koronavirüs (COVİD-19) tehlikesi siyah-beyazlıların tüm hesaplarını bozdu. Kampanyayı ileri bir tarihe erteleyen yönetimin Nisan ve Mayıs ayları için planladığı ek gelirlere bu nedenle sekte vurulmuş oldu.

ÇEBİ VE EKİBİNİN ELİ ABES KALDI

Siyah-beyazlıların Domagoj Vida ve Adem Ljajic’i satma hedefi de salgın nedeniyle sekteye uğradı. EURO 2020’de gösterecekleri performans sonrası iki oyuncuyu da iyi bir bonservis bedeliyle satmanın hayallerini kuran Başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibinin eli, Avrupa’da durma noktasına gelen futbolun etkisiyle manâsiz kaldı. EURO 2020’nin bir sene ertelenmesi de işin tuzu-biberi oldu.

TELEKONFERANSLA TOPLANTI

ÖTE YANDAN Beşiktaş yönetimi, Koronavirüs önlemleri dahilinde toplantılarını telekonferans yöntemiyle yapma kararı aldı. Kulübe ait tüm hayat ve faaliyet alanları dezenfekte edilirken, tesislere Afiyet Bakanlığı’nın uyarılarının yer aldığı broşürler asıldı. Futbolculardan da evlerinde zaman geçirmeleri istendi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı