Süper Lig

Kayserisporlu Emre Taşdemir: ‘8 kritik maça çıkacağız ’

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor takımının sol bek oyuncusu Emre Taşdemir, 8 kritik müsabaka oynayacaklarını söyledi.

Hes Kablo Kayserispor takımında kiralık olarak forma giyen sol bek futbolcusu Emre Taşdemir, kalan 8 haftada birbirinden manâlı maça çıkacaklarını söyledi.

Galatasaray ’dan geldiği günden bu yana Hes Kablo Kayserispor takımı için çaba veren Emre Taşdemir, “Kayserispor ’u kümede tutabilmek için çabalıyoruz. Lige verilen uzun aradan daha sonra çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Önümüzdeki 8 kritik maç var. Bu maçlardan maksimum puan toplamak istiyoruz” dedi. İLGİLİ HABER Kayserispor hedefi belirledi Kayserispor hedefi belirledi

Taraftarsız maçlara çıkacak olmanın futbolun doğasına aykırı olduğunu da söyleyen Emre, “Futbolun mihenk taşlarından birisi olan taraftarsız maç oynamak zorundayız. Kayserispor ’a gönül verenleri tribünde göremeyeceğiz. Bu şüphesiz bizi üzecek. Fakat sahada işimizi en iyi şekilde yapıp onları gerçi sevindirmek istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı