Süper Lig

Kayserispor ’a kazanç karşılamak için kır düğünü önerisi

Hes Kablo Kayserispor tesislerinde kır düğünü yapılması ve bu sayede kulübe kazanç sağlanması planlanıyor.

Hes Kablo Kayserispor, pandemi sürecinde yasakları fırsata döndürmek istiyor. Kapalı alanlarda toplu halde düğünlerin halen yasaklanmış olduğu Türkiye ’de, dışarıda kır düğünü konseptinde Pandemi kurallarına uygun şekilde nişan ve düğün merasimlerinin düzenlenmesi planlanıyor.

Mart ayından bu yandan Türkiye ’de de görülen ve binlerce insanın hayatını kaybetmesine yüz binlerce insanın da ölümle çaba etmesine neden olan corona virüsü salgınından korunma tedbirleri zarfında yasaklanan düğün merasimleri ile ilgili Kayserispor kulübü kazanç sağlayacak bir fikir üretti. Sarı-Kırmızılı kulüp yönetimi, Kayserispor tesislerinde kır düğünü organizasyonu yapılmasına karar verdi.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Nikah organizasyon işlerinin içerisinde olan Asbaşkanımız Mustafa Tokgöz ile de konuştuk. Tesislerimizde pandemi kurallarına uygun kır düğünü yapılabilir. Sosyal mesafelere yerinde bir şekilde dışarıya, Kayserispor tesislerinde kır düğünü gerçekleştirilebilir. Kır düğünü gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımızı bekleriz. Böylelikle kulübümüze de şu süreçte önemli bir gelir elde edilebilir” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı