Basketbol

Karl Anthony-Towns annesinin corona virüs olduğunu açıkladı!

Corona virüsünün etkileri dünya çapında her geçen gün daha da ciddi bir hale gelmeye devam ediyor. Utah Jazz ’ın yıldız uzunu Rudy Gobert ’in virüsü taşıdığının saptama edilmesinin ardından NBA sezonu ertelenmiş; aralıksız günlerde Donovan Mitchell, Christian Wood, Kevin Durant, Marcus Smart ve ismi açıklanmayan Los Angeles Lakers ile Brooklyn Nets oyuncularının da hastalığa yakalandığı ortaya çıkmıştı.

CORONA VİRÜS HABERLERİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son olarak Minnesota Timberwolves ’un yıldız oyuncusu Karl Anthony-Towns, annesinin hastalığa yakalandığını ve durumunun ağır olduğunu açıkladı. Instagram hesabında konu hakkında bir mesaj paylaşan Towns, annesinin suni komada olduğunu ve solunum makinesine yan olarak yaşadığını söyledi. Bu açıklama sonrası sosyal medyada Towns’ın hayranları oyuncuya ve annesine geçmiş olsun dileklerinde bulundular. 

İlgili Haberler

Solunum cihazlarında ve tek kullanımlık tıbbi maskede ilave gümrük vergisi kalktı

Yıldız oyuncu paylaştığı mesajda corona virüs salgınının fazla ciddi bir sorun olduğunu ve herkesin bu salgını ciddiye alarak üzerine düşeni yapması gerektiğini dile getirdi. Towns, sözlerini herkesin kendisine ve ailesine dikkat etmesini söyledikten sonradan herkesten annesinin kısa sürede sağlığına kavuşması için dua etmelerini kendi isteğiyle tamamladı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı