Süper Lig

Karius: “Sophia’yı da Türkiye’ye getireceğim!”

Beşiktaş’ın Alman file kalecisi Loris Karius’un dünyanın 1 numaralı gündem maddesi olan koronavirüs ile ilgili önemli bir yorumda bulunduğu açıklama edildi.

Siyah-beyazlı futbolcular, Pazar günü oynanan Galatasaray derbisinden önce aralarında bir buluşma gerçekleştirdiler. Bu toplantıya Beşiktaş kulübünün doktorlarının da katıldığı belirtildi.

Eşi İtalyan olan Boateng ile yıllarca bu ülkede oynayan Ljajic ile koronavirüsün en sert şekilde vurduğu İspanya’dan gelen Ruiz’in ciddi anlamda korktukları uyarı çekti.

“BÜTÜN AİLEMİ GETİRİRİM”

Bilhassa tanıdık olmayan futbolcuların çekincelerini anlattıkları toplantıda Loris Karius ve Sergen Yalçın’ın yardımcılarından Stefano Marrone’nin yaptığı direktifler uyarı çekti.

Almanya ve İngiltere’nin koronavirüsle yaşadığı savaşta sınıfta kaldığını anlatan Karius, “Türkiye’de kendimi güvende hissediyorum. Sophia’yı da (sevgilisi) getireceğim. Burada Almanya’dan daha güvende olur” dediği bildirildi.

Marrone ise, huzursuzluk yaşaşan isimler Boateng ve Ljajic’e, “Benim şansım olsa tüm ailemi Türkiye’ye getirim” dediği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı