Biyografi

Kardelen Kalender

Kardelen Kalender Survivor 2023 yarışmacıları arasında yer alıyor. Ekran severler tarafından büyük merak uyandıran güzel isim hakkında tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Kardelen Kalender fitness, pilates koçu, antrenör. 15 yaşından bu yana çalışmak zorunda olduğunu dile getirmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi mezunu olan güzel isim hayatının her döneminde spor ile iç içe olmuştur. 2016 yılı Mayıs ayı itibarile internet dünyasında blogger sitesinde blog yazarlığı da yapmakta olan Kardelen 2023 senesinde Survivor yarışmasına dahil olmuştur.

Yarışma öncesinde instagram hesabından da yaptığı paylaşım üzerine şu sözleri sarfetmiştir. “Ben Kardelen, adım gibi suyun, toprağın, soğuğun kısacası bütün zorlukların içinden zafere oluşmaya geliyorum.”

Kardelen Kalender 23 yaşındadır. Doğum tarihi 2000. Boy bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Kardelen Kalender aslen Bartın’lıdır.

Kardelen Kalender’in sevgilisinin bir çok kaynakta İranlı spor antrenörü Farshad Lotfi olduğu belirtiliyor.

İsmini çok sevdiğini belirten Kardelen yarışma öncesinde iddialı sözleri ile gündeme gelmiştir. Tanıtım videosunda, Hayat istediklerine göre değil, inandıklarına göre şekillenir. Çocukluğumdan bu yana hep büyük hayaller kurdum ve onlara ulaşmak için çok çalıştım. Her zaman emeklerimin karşılığını bir gün alacağıma inandım. Başarı bir yolculuk, bu yolda düşmek de var kalkmak da. İstediğiniz her neyse savaşmaktan vazgeçmeyin.

“Verdiğin sessiz savaşlar için, Kendi elinden tutup kendini kaldırdığın için, Kalbinle yaptıkların için, Başkalarının çizdiği sınırlarda yürümeyip, kendi hikayenin kahramanı olduğun için, Kendine sımsıkı sarılıp yoluna devam ettiğin için; Gurur Duy! Bekle beni survivor “Zor Şartlar Güçlü İnsanlar Yetiştirir” gücüme güç katmaya geliyorum.” açıklamalarında bulunmuştur.

Survivor Gönüllüler takımında Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Walison Fonseca, Tunga Sayan, Osman Can Ural, Gizem Avcı, Aleyna Elibol ve Aziz Ozan Dilber yer almıştır.

Resmi instagram hesabı @kardelenkalender_ ‘dir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı